Tablica strijelaca / kartona (U-17)

Tablica strijelaca / kartona (U-17)

Tablica strijelaca / kartona (U-17)

Poz Igrač / IgračicaEkipaGoloviŽuti kartoniCrveni kartoniBr. nastupa
1Mislav KodrnjaRost Šport13007
2Emanuel ČrnkoCB Baza-Fotex9205
3Ivica CrnogoracRost Šport9207
4Ivan KondresMajstorović promet-MNK Vatreni7005
5Mate LjubičićCB Luping7005
6Jakov StipićJ&J7105
7Martin TomićPraznik za oči6003
8Karlo DarojkovićASO Ponos Krapina6105
9Luka AbramovićNadnaravni6106
10Mateo ŠokčevićRost Šport6307
11Jurica AntonovićCB Baza-Fotex6005
12Tomislav VlajčićTrnava6207
13Luka JančićZgodni a nezgodni5003
14Bruno VlajsovićMajstorović promet-MNK Vatreni5005
15Matija IvanićJ&J5006
16Tin RežekKartego5004
17Kristian JukićTrnava5107
18Hrvoje GarašićNKS5104
19Marko MilinarićNK Zagorec Krapina4003
20Mihael ŠinkoRost Šport4107
21Mislav MikulićMajstorović promet-MNK Vatreni4005
22Valentino HajsterPraznik za oči4003
23Borna RebićMili i cvjetno društvo4005
24Jan PavlicASO Ponos Krapina4004
25Ivan KrpečanecAlpas Team3004
26Luka MiloložaMili i cvjetno društvo3005
27Mateo JurišićNČ Boys3003
28Ivan PenavaTrnava3005
29Filip VincekFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem3004
30Josip BudimirRost Šport3007
31Matej HrenMSA Team3002
32Paul ČulinaGalaxi bar Dubrava3014
33Petar BračevićASO Ponos Krapina3114
34Silvio GoričanASO Ponos Krapina3005
35Dominik BarukčićBTP Sesvete3003
36Leon CelčićTvoja stara United3103
37Ivan ZadreGlavni akteri3003
38Luka ŠamecBTP Sesvete3003
39Martin PajićCB Baza-Fotex3005
40Filip ČukacMajstorović promet-MNK Vatreni3105
41Vedran KovačićLB3003
42Sven KovačevićBuzinski Biki3103
43Mihael KlemenčićNKS3004
44Dominik ObadTrnava3107
45Bruno MeđimorecGlavni akteri2004
46Martin LisakNadnaravni2006
47Rey FerenčinaGlavni akteri2004
48Domagoj ŠušnjićNadnaravni2106
49Teo BrkićPokop.hr2004
50Albert ČibarićGalaxi bar Dubrava2002
51Lovro ČilićLB2204
52Matej ZrinjanNKS2002
53Josip LekoBTP Sesvete2003
54Emanuel PintarićCB Baza-Fotex2105
55Filip RakiževecMSA Team2003
56Antonio SekulićTroha-Dil2002
57Antonio MiljanMili i cvjetno društvo2105
58Nikola RadanovićTroha-Dil2003
59Mihael PrinčićLB2004
60Filip TurkaljAlpas Team2004
61Tomislav KukecNadnaravni2006
62Nikola StarčevićMSA Team2003
63Karlo ZemanNadnaravni2106
64Marin PerakTrnava2106
65Niko HavelkaCB Baza-Fotex2005
66Bruno KovačićLB2003
67Dominik CvišićTvoja stara United2003
68Nikola JerbićMicroteam2005
69Filip GlavićHardplay2003
70Antonio BakulaMicroteam2005
71Filip RileyLB2002
72Antonio PavlicPraznik za oči2002
73Marko SekulićJ&J2106
74Marko DrempetićJ&J2106
75Josip DrobacBuzinski Biki2004
76Roko PrpićTvoja stara United2102
77Marko ČolićMicroteam2005
78Mihael KranjecHardplay2003
79Dennis KrsnikCentar Škudar d.o.o.2003
80Ante BarišićBrestje2003
81Ante TomaševićZovi HAK2003
82Luka DragovićRost Šport2003
83Matija KanceljakCentar Škudar d.o.o.2103
84Bruno PerišićPraznik za oči2001
85Luka PovoljnjakAlpas Team2003
86Antonio MajstorovićMajstorović promet-MNK Vatreni2005
87Luka ZovakTrnava2106
88Josip VoloderNKS2004
89Marin BrigićBTP Sesvete2003
90Karlo KocmanZG-002003
91Dominik BrletićTroha-Dil2103
92Ivan TisanićMili i cvjetno društvo2104
93Patrick BaronFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem2004
94Vedran PuntarZgodni a nezgodni2103
95Nikolin RamajGalaxi bar Dubrava2104
96Filip SenjakFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem2204
97Nikola PajalićLB1203
98Martin PropadaloBrestje1003
99Zvonimir ŠkegroBrestje1003
100Karlo KižlinNKS1104
101Tom Alen TolićASO Ponos Krapina1002
102Antonio MajcenićASO Ponos Krapina1103
103Matija BanekFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem1204
104Fran KlementZovi HAK1102
105Tomislav GrdenićMacron Team Brezovica1103
106Dino DominkoFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem1004
107Mihael TurniškiASO Ponos Krapina1005
108Filip HranjecBTP Sesvete1003
109Leonardo KestićPokop.hr1004
110David MarkovićBuzinski Biki1004
111Josip MatoševićKlap Bam Team1002
112Fran BosnarGlavni akteri1103
113Antonio MamićPokop.hr1004
114Luka ŽupanJ&J1305
115Jurica SambolNK Zagorec Krapina1003
116Dominik ReštigoracPokop.hr1004
117Robert GlavačNK Zagorec Krapina1002
118Pavao AndrašecKartego1002
119Patrik TurkNK Zagorec Krapina1003
120Stjepan JagodinBTP Sesvete1103
121Nikola SlivakNČ Boys1003
122Josip MarkiGalaxi bar Dubrava1103
123Manuel ŠimunjakTvoja stara United1102
124Josip KolarMNK MC Plus1003
125Toni BorovacMicroteam1005
126Luka BasarMicroteam1005
127Josip BrkićMili i cvjetno društvo1002
128Matej ŠegotaMacron Team Brezovica1003
129Vito GegićTexta1002
130Kristijan ŠoljićTvoja stara United1003
131Kristijan ZahirovićPraznik za oči1002
132Marin MaršićTrnava1104
133Filip MurkovićPraznik za oči1003
134Dino KrajačićTvoja stara United1003
135Josip IštukJ&J1106
136Tin BrdarićMNK MC Plus1103
137Luka HodakZgodni a nezgodni1003
138Luka GrubišićMili i cvjetno društvo1004
139Mateo MužarCentar Škudar d.o.o.1003
140Leo MatijevićZovi HAK1001
141Ronaldo ĆibarićGlavni akteri1014
142Mario MustapićGalaxi bar Dubrava1005
143Tin HrvojCentar Škudar d.o.o.1003
144Luka IštvančićMacron Team Brezovica1002
145Krešimir KrizmanićMicroteam1205
146Adrijan RepušićLB1001
147Jozo PetrovićLB1001
148Marko CrnojevićPokop.hr1002
149Patrik PasaričekCentar Škudar d.o.o.1002
150Dominik KišZovi HAK1003
151Filip MamićBTP Sesvete1003
152David GolubićAlpas Team1004
153Nikola GranđaNK Prigorje Žerjavinec1103
154Stiven SabolCB Baza-Fotex1005
155Kristijan RegovićNKS1104
156Matija KordićKlap Bam Team1003
157Mate MizanKlap Bam Team1003
158Antonio ZefkićNadnaravni1105
159Bruno BrkićKartego1002
160Adrian PerićAlpas Team1004
161Viktor KuharićNadnaravni1106
162Karlo SeverNK Prigorje Žerjavinec1003
163Max Matija KlasićMili i cvjetno društvo1005
164Karlo ŠpaničekNČ Boys1003
165Mateo RaićNK Prigorje Žerjavinec1003
166Neven HlišćCB Baza-Fotex1005
167Alen BabićMSA Team1003
168Martin CohaKartego1002
169Mihael CvetnićAlpas Team1104
170Karlo MatićKlap Bam Team1003
171Mario SarafMSA Team1001
172Bruno DuvnjakMili i cvjetno društvo1001
173Luka StipićMili i cvjetno društvo1002
174Josip VrbatPokop.hr1104
175Leon ZekićTroha-Dil1001
176Franko ČirjakTroha-Dil1002
177Dominik SmolkovićAlpas Team1004
178Petar Lucijan ČurekAlpas Team1004
179Joakim Džo IlićPokop.hr1003
180Andrej PereminHardplay0003
181Matej StrikićZG-000003
182Tomislav CinkPokop.hr0001
183Dario CvetkovićBuzinski Biki0004
184Matija BobekCentar Škudar d.o.o.0103
185Luka ĆurićCB Quart0002
186Josip KomljenovićTroha-Dil0003
187Ivan BrbotMSA Team0002
188Sven BukovšakCB Quart0002
189Kristijan PatačićHardplay0003
190Josip RucićHardplay0003
191Ivica HuskaPokop.hr0002
192Niko VidovićCentar Škudar d.o.o.0003
193Gabrijel MarićMili i cvjetno društvo0001
194Luka StojakTrnava0006
195Krešimir GnjidićTrnava0105
196Dominik MikulecRost Šport0102
197Nikola GudasićTroha-Dil0103
198Agron RufatiPraznik za oči0002
199Alen BartolovićHardplay0103
200Toni ĐidaraTrnava0007
201Mario ČukZG-000001
202Jurica HuzekZG-000003
203Matej BaljakPraznik za oči0002
204Filip MlađenovićPraznik za oči0003
205Dino BogojevićBuzinski Biki0004
206Patrik MilatovićZG-000002
207Patrick CrnolatecMicroteam0005
208Bruno ŽordićMicroteam0005
209Emir ŠahdanovićTrnava0001
210Leonard KišZovi HAK0001
211Mateo NujićBTP Sesvete0002
212Petar VukadinCB Quart0002
213Petar HorvatinMNK MC Plus0002
214Mate MrčelaPokop.hr0001
215Filip PašaMNK MC Plus0002
216Bruno DevčićCB Quart0002
217Marko KlafurićMicroteam0003
218Lovro DobrićMicroteam0105
219Matej SambolecCB Quart0002
220Vlaho RodićGalaxi bar Dubrava0002
221Domagoj PicakTrnava0003
222Valentino JelovečkiNK Prigorje Žerjavinec0003
223Marko ČabrajaPokop.hr0002
224Marco BanKartego0003
225Mateo MilkovićNČ Boys0103
226Ivan PašalićFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem0001
227Domagoj MarekovićGalaxi bar Dubrava0005
228Luka MajićNK Prigorje Žerjavinec0103
229Franko JamičićTroha-Dil0003
230Marko PranjićFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem0004
231Mile DumančićBrestje0003
232Luka GajićNČ Boys0003
233Andrija RogićKartego0004
234Luka ZelićKartego0004
235Franjo FilićPokop.hr0001
236Stjepan RogićKartego0004
237Tomislav LovrenčićBuzinski Biki0004
238Dominik GrubešaNČ Boys0003
239Domagoj MihordinNČ Boys0003
240Hrvoje KiplenBrestje0003
241Leone BerendPokop.hr0001
242Hrvoje BelakNKS0000
243Tomislav LucićNČ Boys0003
244Domagoj SabljoFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem0103
245Dario KantolićKartego0004
246Filip BastalićNK Prigorje Žerjavinec0003
247Ivan KegeljMili i cvjetno društvo0003
248Matija PetrekovićFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem0104
249Stjepan ČuturaBrestje0003
250Dominik Ray GlavašNK Prigorje Žerjavinec0001
251Karlo PosilovićCentar Škudar d.o.o.0003
252Dražen PetrovićCentar Škudar d.o.o.0003
253Fran PosarićNK Prigorje Žerjavinec0001
254Marko GolubićGalaxi bar Dubrava0103
255Matej PrusacNK Prigorje Žerjavinec0001
256Mario ZebaZG-000003
257Filip FritzZG-000002
258Marko LipovacBrestje0103
259Dorian KršićZG-000002
260Mark NicolasASO Ponos Krapina0000
261Matija GudićMSA Team0002
262Leonardo KajtaziGalaxi bar Dubrava0003
263Tomislav BešenićTvoja stara United0001
264Filip Šušković – JakopacMajstorović promet-MNK Vatreni0004
265Bruno TalanBrestje0003
266Ivan NikolićNČ Boys0003
267Denis PrenkpalajGalaxi bar Dubrava0004
268Miran LjubićNK Prigorje Žerjavinec0001
269Mislav ĆosićCB Luping0105
270Petar TipurićHardplay0002
271Luka Tomić – BobašTexta0001
272Filip MihaljevićTroha-Dil0002
273Filip KosTexta0003
274Mateo TipurićHardplay0002
275Luka AltićHardplay0002
276Matej GolubićNKS0004
277Luka KeliharAlpas Team0004
278Luka BudimirRost Šport0116
279Dominik PavlekTexta0003
280Lovro JerenTexta0003
281Dario StrmečkiCB Quart0003
282Antonio ĐusiASO Ponos Krapina0001
283Jakov KarabatićMicroteam0001
284Luka BošnjakCB Quart0003
285Noa ČerimiCB Quart0002
286Mateo PučarTroha-Dil0002
287David VidakovićTexta0003
288Karlo KovačevićRost Šport0002
289Augustin ŠarićHardplay0002
290Ivan Šušković – MihičekBrestje0001
291Hrvoje LovrečkiNadnaravni0003
292Leon RaspudićLB0003
293Ivan SkočakBrestje0001
294Haris HadžićKlap Bam Team0002
295Domagoj LovrečkiNadnaravni0003
296Filip KopunTroha-Dil0001
297Karlo BilićGlavni akteri0004
298Borna KupresNKS0004
299Andrija BregarMNK MC Plus0001
300Antonio MandićHardplay0002
301Davor JukićRost Šport0004
302Dorian BašićNadnaravni0005
303Nikola GiljaHardplay0002
304Emanuel ĐurićHardplay0002
305Mihael BriškiCB Baza-Fotex0004
306Igor ČolićNadnaravni0006
307Jura KožićRost Šport0007
308Maro PavićTexta0003
309Nikola BalaškoMacron Team Brezovica0003
310Moreno KoletićZgodni a nezgodni0003
311Bruno BermanecZgodni a nezgodni0003
312Ivan CerovskiLegeton-stela0103
313Antonio FabijanecMacron Team Brezovica0003
314Marko KelavaLegeton-stela0003
315Dominik KontentLegeton-stela0003
316Josip BalaškoMacron Team Brezovica0003
317Domagoj KulaševićMacron Team Brezovica0003
318Luka PavlakLegeton-stela0002
319Patrik GugecLegeton-stela0002
320Marin SudarAlpas Team0102
321Matej BrakusZgodni a nezgodni0003
322Ante ŠpoljarićLegeton-stela0002
323Lorenzo RadićZgodni a nezgodni0003
324Marko StošićLegeton-stela0203
325Marko PranjićMacron Team Brezovica0003
326Matija IvančićMacron Team Brezovica0002
327Ivan SmolčićLegeton-stela0003
328Luka GolevskiTexta0002
329Nikola DučkićCB Quart0002
330Marko BlaževićKlap Bam Team0102
331Ivan ČupićKlap Bam Team0003
332Tomislav HercigonjaASO Ponos Krapina0001
333Emerik ObelićCB Quart0003
334Filip ŠarićTexta0002
335Blaž KomljenovićCB Quart0003
336Karlo PavlićCB Quart0003
337Nikola RašićKlap Bam Team0003
338Filip VajdovčićZgodni a nezgodni0002
339Marko ŠandrkPREXICO CITY0000
340Jan SavićMacron Team Brezovica0003
341Marin RicovKlap Bam Team0002
342Lovro HrbudCB Quart0002
343Nikola BanCB Quart0003
344Ilija GavranKlap Bam Team0002
345Pavle GlamuzinaLB0003
346Leonardo KlepacBTP Sesvete0003
347Branimir BaturLB0001
348Luka ŠinkoMNK MC Plus0003
349Fran ŠpagnutMili i cvjetno društvo0002
350Alen GolubićCB Luping0005
351Ivan ČilićLB0001
352Florijan BalažinecCB Baza-Fotex0002
353Ivan BerićMNK MC Plus0003
354Petar FranjićCB Luping0005
355Stjepan BerićMNK MC Plus0003
356Franko KosanovićCB Luping0005
357Tomislav GrdenićLegeton-stela0001
358Jurica PrširLegeton-stela0001
359Antonio MarićMajstorović promet-MNK Vatreni0005
360Zvonimir JurišićCB Luping0104
361Antonio BanKartego0000
362Luka JelčićLB0001
363Marko BatovanjaCB Luping0002
364Ante ŽanićCB Luping0004
365Ivan BrlekMNK MC Plus0003
366Matko MitićJ&J0006
367Tomislav KneževićASO Ponos Krapina0001
368Filip FrljakNK Prigorje Žerjavinec0002
369Luka BogojevićBuzinski Biki0004
370Marko ZubakBuzinski Biki0004
371Matija BručiTvoja stara United0003
372Antonio JakopovićJ&J0001
373Filip ŠamijaJ&J0006
374Andrija JakopićTvoja stara United0003
375Danijel SavičićASO Ponos Krapina0102
376Borna TurkaljCB Luping0102
377Petar RebrovićCB Luping0003
378Leon ValekPokop.hr0101
379Borna MihelićMNK MC Plus0002
380Marko PetričekCB Luping0102
381Ivan SmiljanićNK Prigorje Žerjavinec0002
382Marko ŽivkovićASO Ponos Krapina0001
383Leo RajnovićZovi HAK0001
384Paolo PickLB0003
385Filip BusijaMSA Team0002
386Ivan JandrićGlavni akteri0112
387Matej HoićNK Zagorec Krapina0003
388Petar BoronjekNK Zagorec Krapina0003
389Marko VranjkovićMajstorović promet-MNK Vatreni0001
390Jurica VlaisavljevićASO Ponos Krapina0105
391Dani VinceljakASO Ponos Krapina0002
392Stjepan LiparBTP Sesvete0003
393Pavao ĆibarićGlavni akteri0104
394Tomica MarkovićNK Zagorec Krapina0103
395Marko JelenčićNK Zagorec Krapina0003
396Dominik BabićNK Zagorec Krapina0002
397Antonio DučkićGlavni akteri0004
398Ivan BosecNK Zagorec Krapina0003
399Luka JadanNK Zagorec Krapina0002
400Karlo Prpić BosanacGlavni akteri0004
401Antun JedvajNKS0004
402Roko KlemenčićNKS0003
403Mario HajdinjakFutsal Podsljeme-CB Carpe Diem0002
404Antonio PapacZovi HAK0003
405Dominik FišterPraznik za oči0001
406Krunoslav BorošaNK Zagorec Krapina0102
407Luciano AndrijanićMajstorović promet-MNK Vatreni0005
408Joško PrnjakZG-000001
409Stjepan ŠinunovićZG-000001
410Borna MarovićLB0004
411Matej StrikićZG-000000
412Filip KosićZovi HAK0002
413Ivan DunđerGalaxi bar Dubrava0001
414Ivan GrlićKlap Bam Team0101
415Ivan KuprešakKlap Bam Team0001
416Alen FulirZovi HAK0002
417Patrik JerbićKlap Bam Team0001
418Sven GorjanecZovi HAK0003
419Andrija GudeljZovi HAK0002
420Matija BranjušićMSA Team0001
421Marko TerzićJ&J0004